Tekirdag İş Sağlığı Ve Güvenliği Birimi

http://tekirdagosgb.tekirdagport.net
Tekirdag İş Sağlığı Ve Güvenliği Birimi
11
Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş KatBeylikdüzü,34100
+90(212) 876 98 78Tekirdağda iş sağlığı ve iş güvenliği olarak bilinen ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak hizmet veren firmamız birlik osgb, iş ve iş güvenliği hizmetlerini, tekirdağ'ın çerkezköy, çorlu, hayrabolu, kapaklı, malkara, marmara ereğlisi, muratlı, saray, şarköy ilçelerinede iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimleri hizmeti vermekteyiz. Tekirdağ ve tekirdağın ilçelerindeki müşterilerimize iş yeri iç yönergesi hazırlama, sanayi, şirket, inşaat. Fabrika, kurum ve kuruluşlar gibi insanın, işin ve işçinin olduğu her yerde olabilecek kaza iş kazası ya da doğal afetler gibi sorunlara karşı acil durum eylem planlarının yapılması, iş yerindeki işe, işçiye ya da çevreye bağlı risk analizinin değerlendirmesi, raporların hazırlanması, işyeri hekimliği hizmetleri, iş güvenliği uzmanı hizmetleri ve diğer sağlık personeli olarak hemşire, sağlık memuru hizmteleri ni profesyonel olarak vermekteyiz Tekirdağdaki sanayi kuruluşlarımıza, kurum ve kuruluşlarımıza iş verimini ve kaliteyi arttıran bir anlayışla iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini birlik osgb olarak , bakanlığımızdan alınan yetki belgelerinin bize verdiği yetkiyi profesyonel ekibimizde kullanarak hizmet vermekteyiz. .
7428Ziyaretçi
 • Yetkili Ercüment ÜNAL
 • Adres Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş Kat - Beylikdüzü
 • Telefon +90(212) 876 98 78
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 634 43 10
 • Fax +90(212) 876 62 92
 • Özel Sitesi http://kobimport.com
 • Web Sitesihttp://tekirdagosgb.tekirdagport.net
 • E-Postainfo@kobimport.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Beylikdüzü 5m migrosun arka çaprazında birlik iş merkezi.

İletişim Formu
Tekirdağda iş sağlığı ve iş güvenliği olarak bilinen ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak hizmet veren firmamız birlik osgb, iş ve iş güvenliği hizmetlerini, tekirdağ'ın çerkezköy, çorlu, hayrabolu, kapaklı, malkara, marmara ereğlisi, muratlı, saray, şarköy ilçelerinede iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimleri hizmeti vermekteyiz.
Tekirdağ ve tekirdağın ilçelerindeki müşterilerimize iş yeri iç yönergesi hazırlama, sanayi, şirket, inşaat. Fabrika, kurum ve kuruluşlar gibi insanın, işin ve işçinin olduğu her yerde olabilecek kaza iş kazası ya da doğal afetler gibi sorunlara karşı acil durum eylem planlarının yapılması, iş yerindeki işe, işçiye ya da çevreye bağlı risk analizinin değerlendirmesi, raporların hazırlanması, işyeri hekimliği hizmetleri, iş güvenliği uzmanı hizmetleri ve diğer sağlık personeli olarak hemşire, sağlık memuru hizmteleri ni profesyonel olarak vermekteyiz
Tekirdağdaki sanayi kuruluşlarımıza, kurum ve kuruluşlarımıza iş verimini ve kaliteyi arttıran bir anlayışla iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini birlik osgb olarak , bakanlığımızdan alınan yetki belgelerinin bize verdiği yetkiyi profesyonel ekibimizde kullanarak hizmet vermekteyiz.

.
Firmanızı Ekleyin

Tekirdagport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 4 firma yer almaktadır.