Tekirdağ Agrotan Tohumculuk

http://agrotan.Tekirdagport.net
Tekirdağ Agrotan Tohumculuk
11
Ordu Cad. No:17/ABandırma,34100
+90 (266) 718 02 30Tohum üreticisi olan Agrotan Tohumculuk 1995 yılından buyana özel sektör kuruluşlarında çalışmış tecrübeli teknik elemanları şirket bünyesine alarak daha teknik bir şekilde tohumculuk faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Tekirdağ Agrotan Tohumculuk, halen soğan tohumu, ıspanak tohumu, bezelye tohumu, buğday tohumu ve çeltik tohumluklarında sertifikalı üretim yapmaktadır. Aynı zamanda mevcut alt yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla ARGE çalışmalarını sürdürerek, üreticinin arzu ettiği, değişen koşullara uygun yeni çeşitler bularak, sürekli olarak kendini yenilemektedir

Yurtiçinde Tekirdağ başta olmak üzere bütün illere ve yurtdışı pazarlarına uygun çeşitler sunan Agrotan Tohum, adaptasyon kabiliyeti yüksek Kaliteli, verimli ve hastalıklara dayanıklı yeni çeşitlerin geliştirilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda kalitenin devamlılığını sürdürmek için, tecrübeli ıslahçılar ve uzman teknik kadroyla modern ve geleneksel ıslah metotlarını kullanarak çeşitlerin geliştirilmesine devam etmektedir. Şimdiye kadar yapılan çalışmalar sonucunda 10 çeşit soğan ile ıspanak ve bezelye çeşitleri elde edilmiştir.
54970Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 18:30
  • Servis Saatleri00:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Tüm Türkiye geneline kargo.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Ordu Caddesi

İletişim Formu
Tohum üreticisi olan Agrotan Tohumculuk 1995 yılından buyana özel sektör kuruluşlarında çalışmış tecrübeli teknik elemanları şirket bünyesine alarak daha teknik bir şekilde tohumculuk faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.Tekirdağ Agrotan Tohumculuk, halen soğan tohumu, ıspanak tohumu, bezelye tohumu, buğday tohumu ve çeltik tohumluklarında sertifikalı üretim yapmaktadır. Aynı zamanda mevcut alt yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla ARGE çalışmalarını sürdürerek, üreticinin arzu ettiği, değişen koşullara uygun yeni çeşitler bularak, sürekli olarak kendini yenilemektedirYurtiçinde Tekirdağ başta olmak üzere bütün illere ve yurtdışı pazarlarına uygun çeşitler sunan Agrotan Tohum, adaptasyon kabiliyeti yüksek Kaliteli, verimli ve hastalıklara dayanıklı yeni çeşitlerin geliştirilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda kalitenin devamlılığını sürdürmek için, tecrübeli ıslahçılar ve uzman teknik kadroyla modern ve geleneksel ıslah metotlarını kullanarak çeşitlerin geliştirilmesine devam etmektedir. Şimdiye kadar yapılan çalışmalar sonucunda 10 çeşit soğan ile ıspanak ve bezelye çeşitleri elde edilmiştir.
Firmanızı Ekleyin

Tekirdagport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 4 firma yer almaktadır.