Çerkezköy İş Sağlığı Ve Güvenliği Birimi

http://cerkezkoyosgb.tekirdagport.net
Çerkezköy İş Sağlığı Ve Güvenliği Birimi
11
Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş KatBeylikdüzü,34100
+90(212) 876 98 78Çerkezköyde sağlık iş güvenliği ve iş sağlığı çalışmalarına verilecek önem ve titizlik ile maddi ve manevi bir çok sorumluluğu ortadan kaldırmak,i ş yerlerinde kurulacak sistem, verilecek eğitimler ve en önemlisi iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda bir kültür oluşturmak amacı ile kurulan. Birlik. O. S. G. B iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda her biri kendi alanında uzman ekibimizle çerkezköyde hizmet vermektedir. Firmamız çerkezköyde iş yeri hekimliği konusunda da uzmanları ve sağlık personelleri ile en yetkin yapıya sahip ortak sağlık güvenlik birimi, osgb olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir. 2013 yılında çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı tarafından ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak yetkilendirilmiş, tekirdağın tüm ilçelerinde özellikle sanayi bölgesi olan çerkezköyde hedefimiz, kurulduğumuz günden beri tek amacımız iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirmektir. Birlik osgb olarak, amacımız yaptığımız işin kalitesi ve her zaman güler yüzlü müşteri hizmetlerimizle fark yaratmak ve alışkanlıkları değiştirmektir. Çalıştığımız şirketlerin, yaptığımız işi takdir ederek bizi başka şirketlere önermeleri en büyük gurur kaynağımızdır. İlgili kanun ve yönetmelikler gereği iş güvenliği uzmanlarının yapacağı çalışmalar ; İş güvenliği ile ilgili eğitimleri vermek İşyerinde gözetim ve denetim sistemi kurmak ve yönetmek İş sağlığı ve güvenliği kurulu çalışmalarına katılmak Yıllık çalışma planı hazırlamak Eğitim planı hazırlamak İşverene, iş güvenliği konusunda rehberlik ve danışmanlık yapmak Alt işverenlerin denetimini yaparak yönetime rapor sunmak Risk değerlendirmesi yapmak Acil durum planı hazırlamak Sağlık ve güvenlik planı hazırlamak İç yönetmelik hazırlamak İş izni prosedürü hazırlamak Çalışma talimatları hazırlamak İş kazası sonrasında kaza kök sebep analiz formunu düzenlemek Patlamadan korunma dokümanı hazırlamak Parlayıcı, patlayıcı, yanıcı ve tehlikeli maddelerle çalışma şartlarını belirlemek Parlayıcı, patlayıcı, yanıcı ve tehlikeli maddelerin depolanma şartlarını belirlemek Kimyasal madde risk değerlendirmesi yapmak Kimyasal maddelerle çalışma şartlarını belirlemek Kimyasal maddelerin depolanma şartlarını belirlemek Kişisel koruyucu donanım risk değerlendirmesi yapmak Kişisel koruyucu donanım seçimi konusunda işverene tavsiyede bulunmak Elektrik güvenliği ile ilgili gerekli çalışmaları yapmak Topraklama tesisatının periyodik kontrollerini takip etmek Paratonerin periyodik kontrollerini takip etmek İş makinelerinin periyodik kontrollerini takip etmek Kaldırma makinelerinin periyodik kontrollerini takip etmek Basınçlı kaplar ve kazanların periyodik kontrollerini takip etmek Şeklinde sıralanabilir. .
7405Ziyaretçi
 • Yetkili Ercüment ÜNAL
 • Adres Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş Kat - Beylikdüzü
 • Telefon +90(212) 876 98 78
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 634 43 10
 • Fax +90(212) 876 62 92
 • Özel Sitesi http://kobimport.com
 • Web Sitesihttp://cerkezkoyosgb.tekirdagport.net
 • E-Postainfo@kobimport.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Çerkezköyde sağlık iş güvenliği ve iş sağlığı çalışmalarına verilecek önem ve titizlik ile maddi ve manevi bir çok sorumluluğu ortadan kaldırmak,i ş yerlerinde kurulacak sistem, verilecek eğitimler ve en önemlisi iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda bir kültür oluşturmak amacı ile kurulan. Birlik. O. S. G. B iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda her biri kendi alanında uzman ekibimizle çerkezköyde hizmet vermektedir. Firmamız çerkezköyde iş yeri hekimliği konusunda da uzmanları ve sağlık personelleri ile en yetkin yapıya sahip ortak sağlık güvenlik birimi, osgb olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.
2013 yılında çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı tarafından ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak yetkilendirilmiş, tekirdağın tüm ilçelerinde özellikle sanayi bölgesi olan çerkezköyde hedefimiz, kurulduğumuz günden beri tek amacımız iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirmektir.
Birlik osgb olarak, amacımız yaptığımız işin kalitesi ve her zaman güler yüzlü müşteri hizmetlerimizle fark yaratmak ve alışkanlıkları değiştirmektir.
Çalıştığımız şirketlerin, yaptığımız işi takdir ederek bizi başka şirketlere önermeleri en büyük gurur kaynağımızdır.

İlgili kanun ve yönetmelikler gereği iş güvenliği uzmanlarının yapacağı çalışmalar ;
İş güvenliği ile ilgili eğitimleri vermek
İşyerinde gözetim ve denetim sistemi kurmak ve yönetmek
İş sağlığı ve güvenliği kurulu çalışmalarına katılmak
Yıllık çalışma planı hazırlamak
Eğitim planı hazırlamak
İşverene, iş güvenliği konusunda rehberlik ve danışmanlık yapmak
Alt işverenlerin denetimini yaparak yönetime rapor sunmak
Risk değerlendirmesi yapmak
Acil durum planı hazırlamak
Sağlık ve güvenlik planı hazırlamak
İç yönetmelik hazırlamak
İş izni prosedürü hazırlamak
Çalışma talimatları hazırlamak
İş kazası sonrasında kaza kök sebep analiz formunu düzenlemek
Patlamadan korunma dokümanı hazırlamak
Parlayıcı, patlayıcı, yanıcı ve tehlikeli maddelerle çalışma şartlarını belirlemek
Parlayıcı, patlayıcı, yanıcı ve tehlikeli maddelerin depolanma şartlarını belirlemek
Kimyasal madde risk değerlendirmesi yapmak
Kimyasal maddelerle çalışma şartlarını belirlemek
Kimyasal maddelerin depolanma şartlarını belirlemek
Kişisel koruyucu donanım risk değerlendirmesi yapmak
Kişisel koruyucu donanım seçimi konusunda işverene tavsiyede bulunmak
Elektrik güvenliği ile ilgili gerekli çalışmaları yapmak
Topraklama tesisatının periyodik kontrollerini takip etmek
Paratonerin periyodik kontrollerini takip etmek
İş makinelerinin periyodik kontrollerini takip etmek
Kaldırma makinelerinin periyodik kontrollerini takip etmek
Basınçlı kaplar ve kazanların periyodik kontrollerini takip etmek
Şeklinde sıralanabilir. .
Firmanızı Ekleyin

Tekirdagport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 4 firma yer almaktadır.